Ustecký kraj logo

Moderní školení angličtiny pro firmy

Zvyšte úroveň angličtiny vašich zaměstnanců v nejkratším možném čase.

  • Bojí se vaši zaměstnanci vyřizování pracovního hovoru ze zahraničí?
  • Nejsou si jisti při psaní emailů v anglickém jazyce?
  • Chcete je podpořit v jejich seberozvoji?

Angličtina pro firmy online

Jazykové kurzy pro firmy vyučujeme efektivním a moderním způsobem. Lektor vede veškerou výuku v anglickém jazyce, aby se zaměstnanci co nejdříve odprostili od užívání českého jazyka a dokázali rychleji porozumět odborným frázím v angličtině. 

Cílem firemních kurzů je zlepšit jazykové znalosti zaměstnanců v co nejkratší možnou dobu a zaměřit se nejen na mluvený, ale i psaný projev. 

Potřebujete psát e-maily v anglickém jazyce, umět používat obchodní fráze, odvést schůzku s klientem, porozumět statistikám, nebo dokonce zvládnout prezentaci v angličtině? Nemusíte se obávat, firemní jazykové kurzy přizpůsobíme na míru přímo Vašim požadavkům. Neváhejte se na nás obrátit s konkrétním dotazem. 

Jak fungují lekce pro firmy?

Firemní jazykové kurzy angličtiny v EduMeets koncipujeme tak, aby byly pro zaměstnance co nejefektivnější a nejpřínosnější z hlediska využití v zaměstnání. Zároveň je našim cílem, aby pokroku bylo dosaženo v co nejkratším možném čase. Obzvláště u výuky v malých skupinách je možné uzpůsobit kurz např. dle jazykové úrovně, pozice, zaměření, či pracovního vytížení zaměstnanců. Lekce jsou tedy vhodné i pro úplné začátečníky, kdy se přes základy jazyka postupně dopracujeme až k odborné business angličtině.

Předností firemních skupinových lekcí je učení se ve známém prostředí, tj. mezi kolegy, čímž dochází k podpoře a budování lepších vztahů na pracovišti. Prostřednictvím kurzů také zajišťujete větší profesionalitu svého týmu. A zároveň jako firma napomáháte svým zaměstnancům v seberozvoji – což působí dobře navenek.

Postaráme se o to, aby angličtina ve vaší firmě již nikdy nebyla překážkou. 

Individuální lekce
Skupinové lekce
PŘEKLADY

Sledujte náš LinkedIn

Zajímají Vás rady ze světa firemních kurzů a business english? Propojme se na LinkedInu.

Kontaktní formulář

Pokud máte zájem o lekce s Edumeets, neváhejte nám dát vědět, kdy by Vám vyhovovala úvodní schůzka. Po obdržení Vašeho termínu se Vám ozveme zpět. Pokud máte speciální požadavek nebo dotaz, prosím, zanechte nám zprávu v kolonce poznámka.

Anna Miškovská

Anna Miškovská

Lektorka